четвер, 18 травня, 2017, 20:58 Політика
Сюмар не виключає «російський слід» у резонансному убивстві журналіста Шеремета

Донька працівника СБУ Ігоря Устименка, причетного до «справи Шеремета», залишилась у Криму, перейшовши на сторону російських окупантів. Сам фігурант резонансної справи перебував у кримській «Альфі». Це дає підстави не виключати «російського сліду» у вбивстві Павла Шеремета.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп'ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявила Вікторія Сюмар, голова парламентського комітету з питань свободи слова.

Як зауважила гостя програми, з моменту резонансного злочину – убивства журналіста Павла Шеремети – минув майже рік, і не мати результатів розслідування – соромно. Вікторія Сюмар каже, що злочин складний, проте з огляду на резонансність справи правоохоронці мали б інформувати про перебіг розслідування. Натомість, продовжує вона, ніхто нічого не повідомляє, а потім завдяки журналістському розслідуванню з’ясовується низка фактів, то провина тут саме правоохоронців.

А вони, додала гостя програми, фактично проігнорували учорашнє засідання парламентського комітету з питань свободи слова, пояснивши, що нині тривають перевірки фактів і нового відео з журналістського розслідування. Натомість обіцяли, що через три тижні будуть готові предметно поспілкуватися на цю тему.

Вікторія Сюмар наголосила, що діалог з правоохоронцями є вкрай важливий, адже найбільша недовіра – через недостатність інформації.

Гостя програми також наголосила на важливості роботи журналістів-розслідувачів, які змогли зробити важливу річ, яку не з’ясувала поліція, – номер автомобіля, і в результаті – особу працівника СБУ Ігоря Устименка.

«Він там був, у СБУ. І треба з’ясувати, чи він там був до 2014 року і звільнився фактично після Майдану. І був у кримській «Альфі». Його дочка залишилася, перейшла на сторону росіян у Криму. Тобто, як на мене, є підстави говорити про можливий російський слід у діях безпосередньо цієї людини. Я би цього не виключала», – зазначила Вікторія Сюмар.

З її слів, недостатність інформації породжує чимало підозр, насамперед негативних для влади.

Дивіться повний випуск програми «FACE 2 FACE»: Вікторія Сюмар

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 21:34 :15