четвер, 18 травня, 2017, 21:50 Політика
Сьогодні, ми маємо критичну кризу української правоохоронної системи,– Березюк

Сьогодні, ми маємо критичну кризу української правоохоронної системи, яка відстоює інтереси декількох олігархів. Більше того, в Україні сьогодні немає і Генерального прокурора, натомість є номінована особа, функції якої виконуються за межами прокуратури.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України та голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Останні чотири Генпрокурори займаються лише тим, що обіцяють засудити злочинця, який призвів до розвалу української економіки та кинув країну у війну. Зокрема, перший прокурор відпустив гроші Януковича, другий прокурор покривав першого, третій прокурор покривав першого і другого, а четвертий –ще кращий та покриває їх усіх із політичним супроводом», – каже Олег Березюк.

Зокрема, нардеп додає, що сьогодні Генеральна прокуратура – це «мишача вовтузня», яка має на меті зробити все можливе, щоби ніхто не поніс відповідальності за злочини Януковича.

«Більше того, сьогодні провладні фракції провалили санкції для «посіпак» президента-втікача, тобто, це такий собі опір олігархічної система, яка нині керує країною», – додає гість програми.

Окрім цього, Березюк наголосив, що в Україні сьогодні немає Генерального прокурора, натомість є номінована особа.

«Тобто, ця номінована особа повинна виконувати всі функції Генпрокурора, натомість його функції сьогодні виконуються за межами прокуратури, за межами Парламенту, натомість, вони зосереджені у п’яти-шести пар рук українських олігархів, більшість із яких на 100% залежні від Росії», – заявив Олег Березюк.

Окрім цього, нардеп переконує, що усі Генпрокурори до Юрія Луценка також були номінованими особами.

«А що зробив перший прокурор після Революції Гідності? Втратилися справи вбитих на Майдані, втратилися і гроші. А тепер прокуратура каже, що немає, не може і не буде. Зокрема, теперішнього прокурора також можна запитати, чому «Інтерпол» відмовився переслідувати усіх тих, хто знущався над Україною? А тому, що докази повинні були надати українські правоохоронні органи, разом із Генеральною прокуратурою та МВС. Тому сьогодні й маємо таку критичну кризу української правоохоронної системи, яка відстоює інтереси декількох олігархів», – зазначив Олег Березюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 04:55:26