четвер, 18 травня, 2017, 18:36 Економіка
Один із заблокованих російських інтернет-ресурсів заявив про проблеми з розрахунками

«Яндекс.Україна» стверджує, що не може перерахувати кошти на рахунки своїх партнерів.

Про це повідомляє Український тиждень з посиланням на прес-центр компанії.

«Компанія повідомляє про те, що не може перерахувати кошти на рахунки партнерів», – зазначили в «Яндекс.Україна».

В офісі компанії пов’язують блокування доступу до рахунків з указом президента України Петра Порошенка, яким він ввів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони країни про розширення санкцій відносно російських юридичних і фізичних осіб.

При цьому в «Яндексі» зазначили, що «швидко вирішити проблему не виходить», хоча компанія продовжує шукати «легальні рішення для посилання коштів і продовження співпраці», щоб оплатити рахунки.

Як повідомлялося, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). 17 травня указ набув чинності після опублікування в газеті «Урядовий кур’єр».

Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси «Mail.ru», «Яндекс», «ВКонтакте» і «Однокласники», а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, «Первый канал». Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

Санкції передбачають блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань. Також рішення президента передбачає обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Компаніям забороняється здійснювати державні закупівлі товарів, робіт і послуг у юридичних осіб-резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності іноземної держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 05:51:34