четвер, 18 травня, 2017, 20:50 Політика
Обранець назвав дві страшилки поміж нардепів щодо деолігархізації

Деолігархізація має дві страшилки. У нас є одна: «олігархи – це погано для країни». А з іншого боку – «хто буде протистояти узурпації, якщо ми знищимо всіх олігархів?» Розумієте, цими двома страшилками у нас і маніпулюють.

Про таке в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 9:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив нардеп Ігор Лапін, обранець фракції «Народний фронт», коментуючи провал голосування у Верховній Раді за санкції України проти банди Януковича і зв’язок цього голосування з олігархами.

Обранець підтвердив, що у Верховній Раді окремі фракції чи групи залежні від певних олігархів. «Я дуже добре пам’ятаю, коли голосували по «Укрнафті» – як голосували представники «Укропу». З іншого боку – коли ми голосували по газу – як голосували люди, підконтрольні Фірташу. Тому курс на деолігархізаію ніби і є, але залежність цілих груп депутатів – факт на ліцо. Це зразу видно. Питання – що ми з цим далі будемо робити», – зауважив пан Лапін.

Водночас Ігор Лапін визнав іншу проблему – з дисципліною в сесійному залі. «Тобто депутатські картки є – в залі зареєстровано 376 обранців. І думаєш – чи сам сліпий, чи дурень? Але спікер констатує факт – картки є! Тому картки мають мати персональну прив’язку – картка депутата має бути при ньому.

А у нас депутати в деяких фракціях отримують картки за всю фракцію. Я вважаю, що потрібно письмову реєстрацію вивішувати разом із електронною і анульовувати дію карток, які не є в письмовій реєстрації», – закликав депутат фракції «Народний фронт».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 21:31 :20