четвер, 18 травня, 2017, 21:06 Політика
Нардеп Гаврилюк стверджує, що хотів підтримати блогера, який впав і розбив лице

Народний депутат Михайло Гаврилюк заявив, що не бив блогера Василя Крутчака під час спілкування в кулуарах Верховної Ради 18 травня, замість цього, за його словами, він підтримав його, коли той ледь не впав.

«Сьогодні, ідучи зі мною, спускаючись сходами, він йшов, я мовчки, сказав, що я йому не даю інтерв’ю, що більше ніколи не буду давати йому інтерв’ю, а він все одно. Я спускався у буфет, бо я інколи люблю там пити каву. Я ще раз хотів сказати йому, що не дам інтерв’ю, різко розвернувся і сказав. При цьому він почав падати. Якби я знав, що він на мене буде таку кляузу писати, я б його не підтримав. Я підклав свої рученята, щоб його втримати. При цьому він, коли падав, у нього впав телефон, я його, звичайно, втримав. Я однією рукою не міг втримати, мусив його зверху підтримати. Сорочка виявилася дуже слабенькою. Сорочка порвалася, лице розбилося, телефон розбився. Я в чому винен? Що я його хотів спасти?» – цитує Гаврилюка телеканал 112 Україна.

Раніше в цей же день блогер заявив, що Гаврилюк завдав йому удар, в результаті чого у нього розбився телефон і порвалася сорочка. Крутчак показав відеозапис спілкування з нардепом. Згідно з ним, Гаврилюк відповів йому, що не збирається розмовляти з блогером, бо той раніше дошкульно ображав його.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 04:00:15