четвер, 18 травня, 2017, 17:55 Регіони
На Рівненщині матір на чотири дні залишила без нагляду однорічного сина

З інформацією про те, що 19-річна жителька міста Вараш залишила без нагляду самотнього однорічного сина, до поліції звернулась 64-річна бабуся горе-матері.

Як з’ясували правоохоронці, у молодої матері є двоє дітей. Старшого, дворічного сина, вона віддала на виховання своєму цивільному чоловікові. А молодшою дитиною опікується самостійно. Залишивши сина самого вдома, мати поспішила погуляти із друзями. Після прогулянки пішла на день народження своєї подруги. Святкування затягнулося. Вживаючи спиртне та відпочиваючи, горе-матір не згадувала про сина, не навідувалась додому та не телефонувала до родичів, щоб попросити наглянути за дитиною. І лише через чотири дні, нагулявшись досхочу, згадала про свій материнській обов’язок. За щасливою випадковістю увечері того дня, коли вона залишила малесеньке дитя у квартирі, в гості з села приїхала бабуся.

Про це власкору IA ZIK повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

За фактом ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя та виховання неповнолітніх дітей стосовно безвідповідальної матері правоохоронці винесли постанову про правопорушення, передбачене частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та наклали штраф.

Окрім цього, для вжиття відповідних заходів з метою забезпечення прав та свобод дитини про вказаний факт працівники ювенальної превенції повідомили службу в справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради та Вараський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 05:02:03