четвер, 18 травня, 2017, 12:59 Події
Мешканці Криму активно цікавляться біометричними паспортами, – КримЅОЅ
Закордонний паспорт громадянина України. Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Закордонний паспорт громадянина України. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Активісти громадської організації КримЅОЅ зазначають, що з рішенням про прийняття безвізового режиму між Україною та країнами Євросоюзу, кримчани стали активніше звертатися за консультацією щодо питання отримання біометричного паспорта.

Про це «Крим.Реалії» розповіла координатор громадської організації КримЅОЅ Таміла Ташева.

«Якщо з боку української влади не буде вчинено якихось перепон для отримання біометричних паспортів і буде максимально лояльне ставлення до кримчан, це дозволить відкрити горизонти для людей, які живуть на окупованій території й не мали можливості їздити за кордон, знайомитися з тим, що відбувається в тих частинах світу. Думаю, це буде позитивно сприйнято кримчанами, вони більше прив’язані до України», – вважає Ташева.

17 травня у приміщенні Європарламенту в Страсбурзі відбулася церемонія підписання рішення про надання безвізового режиму поїздок до Євросоюзу для громадян України.

Рішення підписали президент Європейського парламенту і представник мальтійського головування в Раді ЄС.

Угода про лібералізацію візового режиму поширюватиметься на всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять до ЄС: Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії.

Читайте більше новин на тему: Безвізовий режим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 08:23:54