четвер, 18 травня, 2017, 15:11 Економіка
Компанія Яндекс заявила про те, що її рахунки в Україні заблоковані
Фото: kp.ua
Фото: kp.ua

Компанія Яндекс проінформувала своїх партнерів в Україні про те, що її рахунки заблоковані.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на ТАСС.

«Компанія повідомляє про те, що не може перерахувати кошти на рахунки партнерів», – відзначили в «Яндекс. Україна». В офісі компанії пов’язують блокування доступу до рахунків з указом президента України Петра Порошенка, яким він ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення санкцій відносно російських юридичних і фізичних осіб.

При цьому в Яндексі зазначили, що «швидко вирішити проблему не виходить», хоча компанія продовжує шукати «легальні рішення для відправки коштів і продовження співпраці», щоб оплатити рахунки.

Як відомо, президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соціальних мереж ВКонтакте і Одноклассники, а також Яндекса. Ініціатором блокування російського веб-ресурсу Яндекс була Служба безпеки України. Механізм блокування доступу до російських інформаційних ресурсів в Інтернеті та заборони використання бухгалтерського програмного продукту 1С доручено розробити Кабінету міністрів і Службі безпеки за участю Нацбанку. У Кремлі заявили, що не забувають «принцип взаємності» в зв’язку з прийняттям рішення про блокування Україною низки російських Інтернет-ресурсів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 13:39:49