четвер, 18 травня, 2017, 20:36 Політика
Голова Запорізької ОДА припинив співпрацю з СБУ

Керівник Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, який є відрядженим працівником Служби безпеки України, подав рапорт на власне звільнення з наміром в подальшому оприлюднити електронну декларацію про доходи.

«Днями я написав рапорт про звільнення в запас з лав СБУ. Прийняте мною рішення погодили голова Служби безпеки України Василь Грицак і президент України Петро Порошенко. Цим я хочу уникнути навіть натяків на подвійні стандарти і «особливий статус» для кого б то не було з держслужбовців. Це рішення стане законною підставою для оприлюднення моєї електронної декларації як держслужбовця», – написав чиновник в Facebook.

За його словами, він планує залагодити питання з Національним агентством протидії корупції з тим, щоб додати у відкритий доступ його декларацію.

«У свій час це рішення було продиктоване не спокійними умовами в регіоні, який межує з зоною проведення АТО. Саме для підтримки миру і стабільності в Запорізькій області мене і направили у відрядження... Піти в запас – було дуже непростим для мене рішенням. Адже я ношу погони з 14 років», – додав він.

Раніше в СБУ заявили, що всі співробітники спецслужби вчасно заповнили електронні декларації, однак їх немає у відкритому доступі у відповідності з законодавством.

Нагадаємо, за підсумками кампанії е-декларування стало відомо, що голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль єдиний з усіх керівників областей не оприлюднив своєї електронної декларації.

У свою чергу Служба безпеки України пояснила, що Бриль є чинним співробітником спецслужби, тому його звіт про доходи засекречений. У спецслужбі повідомили, що Бриль направлений на роботу в Запоріжжі в тому числі в інтересах контррозвідки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 21:33 :27