Новини » Економіка 202

«АрселорМіттал» змусили підвищити зарплати працівникам

Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжіт Калон оголосив про підвищення заробітної плати працівників підприємства до 70% з 1 травня 2017 року.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу компанії.

«Підвищення заробітної плати торкнеться робочих основних професій, задіяних у виробничих процесах», – йдеться в прес-релізі.

Як наголошується, при рівні зарплати, який раніше становив менше 5 тисяч гривень, забезпечено підвищення оплати праці на 60-70%; при рівні зарплати від 5 до 6 тисяч гривень – 40%; 6-7 тисяч гривень – 35%; 7-8 тисяч гривень – 30%; 8-9 тисяч гривень – 25%.

«Підвищення заробітної плати адміністративним працівникам і керівництву «АрселорМіттал Кривий Ріг» не передбачено», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Кривому Розі страйкують шахтарі трьох підприємств – Криворізького залізорудного комбінату, ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» і рудника ПрАТ «Євраз-Суха Балка», вимагаючи підвищення зарплати.

У середу стало відомо, що шахтарі рудника «Євраз-Суха Балка» домоглися підвищення зарплат з 1 червня на 20%.

«ArcelorMittal Кривий Ріг» – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом «ArcelorMittal Кривий Ріг» і рядом малих компаній, зокрема, ПАТ «ArcelorMittal Берислав».

Рудник «Євраз Суха Балка» – одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу рудника входять шахти «Ювілейна» та ім. Фрунзе. Входить в групу Evraz (РФ).

Найбільші бенефіціари групи – Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.

загрузка...
загрузка...
Loading...