середа, 17 травня, 2017, 13:33 Регіони
Журналісти закликали мера Тернополя припинити діяти в традиціях Януковича

Журналісти закликали міського голову Тернополя Сергія Надала припинити зводити наклепи про опонентів, розповсюджуючи замовні статті.

Про це йдеться у відкритому зверненні журналістів до міського голови Тернополя та тернополян.

Зумовлене звернення тим, що міська влада, як зазначають працівники ЗМІ, маніпулює думкою жителів. Зокрема, останнім часом на окремих інформаційних ресурсах з’являються публікації замовного характеру щодо опонентів Надала, які виступають проти рішень мерії щодо земельних та інших питань.

«У нашому професійному середовищі ні для кого не секрет, що матеріали у кращих традиціях темників Януковича надходять від людей, які називають себе представниками міського голови і начебто відповідають за інформаційну політику міської ради», – йдеться у зверненні.

Під документом підписалися загалом 26 тернопільських журналістів всеукраїнських і місцевих ЗМІ.

Вони закликали тернополян бути обачними у виборі інформації, розмежовувати замовні публікації і авторські матеріали.

«Віртуальні профілі, які створюють у соцмережах певні особи, та примітивна інформаційна атака спрямовані на те, щоб ввести в оману тернополян і заплутати у реальних процесах, які відбуваються в місті,  відвернути увагу від важливих аспектів життєдіяльності міста», – зазначено у зверненні.

Журналісти закликали Надала «переглянути свою підпільну інформаційну політику, спрямовану на паплюження доброго імені осіб, незгідних з його методами управління».

«Це не робить честі владі одного із найпатріотичніших міст України», – зазначили представники ЗМІ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 01:37:28