середа, 17 травня, 2017, 21:08 Економіка
Я не відчуваю, що в Україні є середній бізнес, – Гарик Корогодський

Зараз нічого поганого з бізнесом в Україні не відбувається. Проте внутрішній ринок в країні «вбитий», адже у людей фактично немає грошей.

Таку думку висловив бізнесмен, меценат, письменник та менеджер Гарик Корогодський в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

«Я не знаю, що в Україні можна назвати середнім бізнесом. Мені здається, що зараз його не існує. Щодо загальної ситуації із бізнес-кліматом в країні, то на мій погляд, нічого поганого з бізнесом не відбувається. Проте внутрішній ринок в країні «вбитий», адже у людей фактично немає грошей. І долар падає не тому, що економіка країни міцнішає, а тому, що люди почали продавати свої долари із запасів, щоб мати можливість жити далі», – вважає бізнесмен.

Коментуючи ситуацію із утиском бізнесу, Корогодський зазначив, що протягом останніх років ситуація все ж покращилася.

«Сьогодні я вже не знаю, хто при владі у прокуратурі, чи у поліції. Тому у цьому сенсі бути бізнесменом стало простіше. До того ж, зараз на посади прийшли люди, батьки яких є моїми товаришами. Я впевнений, що зараз у мене та моїх партнерів бізнес уже не зможуть «віджати». Свого часу молодший Пшонка намагався це зробити, і решта впливових людей, однак їм не вдалося це зробити і дотепер», – розповів Гарик Корогодський.

Дивіться повний випуск програми: «HARD з Влащенко»: Гарік Корогодський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 14:27:27