середа, 17 травня, 2017, 9:41 Політика
Вікторія Подгорна про заборону російських соцмереж: Влада маніпулює суспільною думкою

Діюча в Україні влада маніпулює суспільною думкою, розігруючи карту патріотизму. І це робиться під наступні президентські вибори.

Про це у Фейсбуці пише політолог Вікторія Подгорна, коментуючи заборону російських соцмереж.

Подаємо допис повнотекстово:

«Ніколи не реєструвалася у VK, у 2013 закрила аккаунт на однокласниках. Однак, не можу прийняти підходи діючої влади, яка таким чином маніпулює суспільною думкою, розігруючи карту патріотизму. За чим не стоїть ні повага до свободи, ні реальна політика безпеки (заблокували не на початку війни, а коли рейтинги падають). Не можна не звернути увагу, що правлячі еліти все більш і більше використовують репресивні методи – заборон, блокувань, і продовжують ділити суспільство для однієї цілі – зберегти владу за будь яку ціну.

Замість політики розвитку, яка найбільше потрібна Україні, щоб перемогти і вистояти – влада, заради власного виживання, шукає основу для розгортання внутрішньої війни, граючи з небезпечними стереотипами колективної свідомості, що безпека посилиться якщо побудувати стіну, заборонити, обмежити, закритися... а всі ці «інструменти» політики не тільки не здатні забезпечити перевагу у гибридній війні, вони демонструють «якість» нинішньої влади – крайню обмеженість її мислення і розуміння сучасного світу та його можливостей. І головне: усі ці пропозиції та інструменти абсолютно чітко показують, кого бачить реальним ворогом діюча влада – не путінську Росію, а власне суспільство, всіх незгодних з діючою політикою і ідеологією «патріотизму», яка все більш чітко оформлюється. Мабуть, під наступні президентські вибори. І це почалося. Сьогоднішній пост Женя Кулеба це яскраво фіксує – суспільство буде поділено на «наших» та «чужих» (вата, колаборанти...). А це і є внутрішня війна! Шановні друзі, перш ніж підтримувати такі «ходи» влади варто подумати про реальні причини і наслідк».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 09:39:47