середа, 17 травня, 2017, 17:33 Регіони
В Ужгороді пройде виставка «Книга-фест»

В Ужгороді під час виставки «Книга-фест» можна буде поспілкуватися з улюбленими письменниками та видавцями. Ця виставка проводиться вже вшосте.

Цьогорічна програма заходу дещо відмінна від попередніх. По-перше, новим місцем проведення головних подій свята – цікавим для ужгородців та гостей міста архітектурно-історичним комплексом «Совине гніздо». По-друге, низкою художніх виставок та атракцій, що сприятимуть відкриттю нових мистецьких імен, явищ, а також дальшим розширенням географії фесту. В його рамках пройдуть урочистості, пов’язані з відзначенням ювілеїв знакових для красного письменства Закарпаття постатей, лауреатів Шевченківської премії – 95-річчя від дня народження Івана Чендея та 75-річчя з дня народження Петра Скунця.

Цього року до Ужгорода приїдуть гості з Києва, Івано-Франківська, Луцька, Тернополя та Рівного. Передбачено презентації книг і творчі вечори Володимира Лиса, Надії Гуменюк та Андрія Любки.

 Всі охочі зможуть поспілкуватися з улюбленими письменниками та видавцями. Всі зустрічі будуть безкоштовними, – повідомляють організатори.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 03:55:50