середа, 17 травня, 2017, 17:11 Регіони
В Івано-Франківську партнер начальника управління капбудівництва виграв тендер на 4,2 млн грн

Управління капітального будівництва міськвиконкому Івано-Франківської міської ради провело тендер на капітальний ремонт Народного дому «Княгинин» на вулиці Галицькій.

На тендері конкурували «рідні» фірми, одна з яких донедавна належала начальнику УКБ Романові Галіпчаку, – повідомляє «КУРС».

Тендер УКБ оголосило з очікуваною вартістю 6,3 млн грн.

Сьогодні тендерний комітет управління капітального будівництва визнав переможцем торгів ТОВ «Комерційна група «Інтер-Профіт» з ціновою пропозицією 4 176 254,4 гривень, йдеться на сайті ProZorro.

Крім «Комерційної групи «Інтер-Профіт», у торгах взяли участь ПП «ГалКомБуд», яке запропонувало відремонтувати «Княгинин» за 4,3 млн грн, та ТОВ «Вігос» з пропозицією понад 4,4 млн грн.

За даними YouControl, ТОВ «Комерційна група «Інтер-Профіт» зареєстрована у Львові, її засновником є Івашків Ярослав Ількович, а керівником – Думич Михайло Михайлович.

Цікаво, що Михайло Думич протягом 14-29 листопада 2016 року очолював і ПП «ГалКомБуд». А до того керівником та засновником цього підприємства був Роман Галіпчак – нинішній очільник управління капітального будівництва, яке є замовником робіт з капремонту «Княгинина».

На сьогодні «ГалКомБуд» належить П’ясті Андрію Романовичу. Як і Роман Галіпчак, Андрій П’яста є депутатом Ямницької сільської ради. Очолює «ГалКомБуд» Гоян Михайло Васильович.

Третій учасник торгів ТОВ «Вігос» належить Горчаку Петру Васильовичу, який у 2010 році балотувався до Івано-Франківської міськради від Партії регіонів.

Цікаво, що у березні УКБ вже оголошувало тендер на капітальний ремонт Народного дому «Княгинин». Однак він не відбувся. Тоді у торгах також взяли участь ТОВ «Комерційна група «Інтер-Профіт» та ПП «ГалКомБуд». Обох учасників тендеру дискваліфікували, а торги – скасували.

ПП «ГалКомБуд», яка донедавна належала Галіпчаку, фігурує у кількох кримінальних провадженнях. Зокрема, службові особи управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому в змові з директором ПП «ГалКомБуд» завідомо внесли неправдиві відомості про вартість та об’єми робіт в акти виконаних робіт, в результаті чого привласнили бюджетні кошти у великих розмірах.

Йдеться про кошти, виділені на будівництво міні-комплексу для масового аматорського та дитячого спорту по вул. Пасічна, 55 в Івано-Франківську. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення: ч. 3 ст. 191 КК України.

Договір між управлінням капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому та ПП «ГалКомБуд» на будівництво міні-комплексу був укладений 28 листопада 2016 року.

Роман Галіпчак почав працювати у виконкомі з 17 листопада 2016 року, але офіційно був призначений начальником УКБ 6 грудня 2016 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 04:14:42