середа, 17 травня, 2017, 22:00 Політика
Український бізнесмен розповів про посаду, на яку хоче балотуватись

Виборчу посаду я, можливо, і розгляну. У нас в країні їх дві: президент – ні, бо ніякого особистого життя, а для мене кожен рік важливий. А от про мера – подумаю. Це прикольно попрацювати, це виклик. Я можу багато придумати, зробити, одержати багато історій для книги.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Гарик Корогодський, бізнесмен, меценат, письменник та менеджер.

Гість програми продовжив тему і поінформував, що якщо вирішить йти в мери – замовить за свої гроші 10 концепцій розвитку міста різним людям, які досягли успіху. «З них оберу одну, це я вмію – працювати з документами. Це буде цілісна концепція, а не кілька ідейок, це буде комплексна програма, над якою працюватимуть дорогі спеціалісти», – пообіцяв Корогодський.

Бізнесмен і фрік навів приклад столиці Ісландії Рейк’явіка, яку привели до успіху фріки. «Але за ними стояли спонсори – вони замовили хорошу програму розвитку міста», – зауважив Гарик.

Натомість менеджер і меценат зізнався, що ні в якому разі не піде у виконавчу владу. «Хіба що прем’єр-міністром – але у мене нема даних, там потрібен чиновницький склад характеру. Свого часу ця людина, яка зараз є чиновником, мала бути активістом у студентські роки, а майбутній прем’єр-міністр колись мав бути парторгом, обов’язково дружинником і тричі почесним донором», – зауважив гість.

Корогодський розповів про своє ставлення до заборони російських соцмереж, пошукових систем і бухгалтерських програм. «Якщо особисто про мене, то скринька mail.ru в мене стоїть переадресація на gmail – я без неї обійдуся легко, не заглядаю туди тижнями. ВКонтакте чи в Однокласниках не маю, музики не слухаю, тому ця заборона для мене – ніщо», – зізнався Гарик.

При цьому Корогодський розкритикував владу за запізніле рішення. «Якщо це допомагає відслідковувати, шпигунством займатися, то чому ці сайти не закривали три роки тому і завдавали шкоду країні досі? Адже у кожної події є ще й таймінг, а не тільки-позитив чи негатив. До того ж телефонні оператори у нас досі – російські. А там і геолокація, і все – є з точністю до 100 метрів», – зазначив Корогодський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 14:26:52