середа, 17 травня, 2017, 13:11 Політика
У визволених районах при владі залишаються ті, хто підтримував російську агресію, – Казанський

Влада не займається територіями, які вдалось звільнити від терористів. Там нічого не змінюється, адже більшість мерів-сепаратистів, які підтримували повалення конституційного устрою України, не покарані та досі обіймають свої посади.

Таку думку під час хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 22:40 на телеканалі ZIK) висловив донецький журналіст Денис Казанський.

Потрібно звертати увагу не лише на окуповані території, а й на ті, які ми уже звільнили від терористів. На жаль, ситуація там не змінюється. Адже у більшості міст залишилась та ж влада, що підтримувала введення путінських військ.

«Там залишились ті ж люди, які проводили той «референдум». Більшість із них не отримала жодного покарання за те, що зробила. Хоча й їхні дії були направленими на повалення конституційного устрою», – розповів журналіст.

Адже зараз у СІЗО перебувають лише кілька мерів-сапаратистів – Неля Штепа, Володимир Слепцов і Юрій Борисов. Та й тим ще не винесли вироки. Усі інші, хто чинив такі ж злочини, залишились на своїх посадах.

«У 2014 році мер Рубіжного блокував українських військових, а мер Добропілля проводив референдум. У нас саджають якихось «шестірок» і це, насправді, проблема. Нещодавно в Дружківці винесли вирок літній жінки, яка була членом «комісії» під час «референдуму». Як так може бути, що засуджують найнижчу ланку, а мер міста, який, фактично, керував цим процесом, залишається на своїй посаді?» – дивувався Казанський.

Насправді, усі ці причини, що призвели до «трагедії 2014 року», не знищені. Однак влада не винесла жодних уроків із цієї ситуації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 09:53:45