середа, 17 травня, 2017, 11:57 Львів
У львівській школі директор спілкується з учнями з допомогою записок

В одній із львівських шкіл з допомогою записок школярі можуть поспілкуватись з директором. Таким чином діти пропонують, що можна змінити у школі.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Дві подруги-першокласниці Софійка та Кіра старанно пишуть записку своєму директору та кидають складені папірці у скриньку ідей, прикріплену на стіні поблизу входу.

Новацію у спілкуванні з учнями запровадила новий директор школи Людмила Земба. Жінка відвідала не одну європейську школу, аналізувала системи навчання, а тоді вирішила випробувати дещо з побаченого і в Україні.

«Школа має бути такою, якою її хочуть бачити діти. Це їхня школа, вони тут господарі. Вони мають безліч ідей, як їхню школу зробити кращою», – розповідає Людмила Земба.

І таких пропозицій директор отримала чимало. Деякі уже встигла реалізувати. Наприклад, тенісний стіл, шкільні стіни, які учні можуть власноруч розмальовувати, і драматичний гурток. А ще тут запровадили для учнів грошові винагороди за успіхи.

«Винагороду учні можуть отримати за участь в різних конкурсах, олімпіадах», – пояснює директор.

Діти листуються із директоркою вже кілька місяців і роблять це залюбки, адже просити щось у кабінеті керівника школи соромилися.

У школі також є скринька для батьківських побажань. І на цьому педагоги зупинятися не будуть. Наступний крок – скасування домашні завдання. А ще запровадження навчання повного дня. Тоді у школі будуть не лише уроки, а й інтерактивні рухливі заняття, які триватимуть до 16-ої години.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 17:16:02