середа, 17 травня, 2017, 11:37 Київ
Київський фунікулер можуть закрити на реконструкцію
Потяги фунікулера у Києві. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Потяги фунікулера у Києві. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Київський фунікулер планують закрити на масштабну ремонт. Роботи можуть розпочати в липні наступного року і закінчити через рік.

Як повідомляють в «Київпастрансі», останній раз капітальний ремонт фунікулера проводився понад 30 років тому – у 1986 році.

За словами гендиректора «Київпастрансу» Дмитра Левченка, фунікулер потребує ремонту верхньої і нижньої станцій, застарілих колій, якими рухаються вагони. Також не виключають на підприємстві і заміну самих вагонів фунікулера на сучасніші.

«У цьому році КП «Київпастранс» було виділено кошти на розробку ТЕО та проектних робіт з реконструкції фунікулера», – розповів Левченко. На тендері 10 травня уже обрали компанію, яка розробить проект реконструкції за 6,2 млн грн.

«За результатами дослідження буде зрозуміло, скільки потрібно коштів на проведення реконструкції. Ми подамо ці документи в КМДА, питання обговорять на комісіях і винесуть на сесію Київради. І якщо депутати виділять необхідну суму на наступний рік, то реконструкція почнеться не пізніше, як у серпні 2018 року і триватиме рік», – цитує ген директора «Київпастрансу» «Сегодня».

Зазначається, що цього річ фунікулер закриють з кінця липня до середини серпня на щорічний плановий ремонт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 03:29:21