середа, 17 травня, 2017, 12:47 Регіони
Депутати Івано-Франківської міськради вимагають не скасовувати мораторій на продаж землі

На сесії Івано-Франківської міської ради депутати ініціювали прийняття звернення до уряду та Президента України з вимогою недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення.

Про це сьогодні, 17 травня, повідомив власкор IA ZIK.

У своєму зверненні депутати зазначають, що лише український народ має право сказати своє слово щодо бачення,  що робити з  землею: продовжити існуючу заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення чи дозволити її купівлю-продаж всім бажаючим.

На думку народних обранців, влада за допомогою «кишенькового» суду (окружний адміністративний суд м. Києва) заборонила ЦВК приймати рішення про реєстрацію ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму, утворену зборами громадян України, таким чином заблокувавши ідею проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі.

Також серед вимог до влади зазначена необхідність заходів для недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення до проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Крім цього депутати вимагають не допустити створення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею сільськогосподарського призначення в обхід мораторію, зокрема, за допомогою ухвалення закону про обіг сільськогосподарських земель, яким пропонується де-факто торгувати землею з 1 липня 2017 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:15 :47