вівторок, 16 травня, 2017, 13:26 Політика
Якісно заблокувати російські сайти в Україні не вдасться, – Ольшанський

Відключити російські сайти: «Вконтакте», «Однокласники» та «Яндекс» в Україні технічно надзвичайно складно. Тому якісно заблокувати ці сайти в Україні не вдасться.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 10:00-12:00, 13:00-15:00 та 17:00-19:30 на телеканалі ZIK) заявив директор компанії-провайдера Олександр Ольшанський.

 «На даний момент можна лише зімітувати блокування цих сайтів. Росія та Китай достатньо давно проводять експерименти, намагаючись заблокувати різні сайти, які родом з Європи. Але ніколи нічого доброго з цього не виходить. Приєднання України до групи країн (Північна Корея, Китай, Росія), де діє заборона на використання певних соціальних мереж та інтернет-пошуковиків, може нести за собою значний негативний ефект», – пояснює експерт.

За його словами, заборона користування російськими сайтами в Україні була б проявом непрофесіоналізму з боку влади.

«Якщо мова іде про інформаційну безпеку, то боротись потрібно виключно інформаційними методами. До того ж, через неможливість якісного блокування сайтів, українці і надалі зможуть користуватись послугами російських інтернет-ресурсів. Та й що зміниться від того, якщо всі українські інтернет-користувачі замість «Вконтакте» почнуть використовувати Facebook? Я вважаю, що жодних позитивних змін для інформаційної безпеки України з цього приводу чекати не варто», – розповів Олександр Ольшанський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:26:21