вівторок, 16 травня, 2017, 16:33 Регіони
У Чернівцях виявили фальсифікацію медичних карт лікарем пологового будинку

У Чернівцях комісія виявила службове підроблення – фальсифікацію медичної документації у міському пологовому будинку №1 лікарем цієї установи.

Про це повідомила прес-служба Чернівецької міськради.

Комісія з проведення службового розслідування виявила факт фальсифікації медичних карт стаціонарних хворих.

Зокрема, встановлено, що записи в стаціонарних картах хворих не відповідають даним в операційних журналах. Виявлено доставлені підписи лікаря М. у всіх передопераційних епікризах за період 2011-2013 років, хоча цей лікар ніколи не вів лікувальної роботи в гінекологічному відділенні пологового будинку і не брав участі у проведенні операцій.

«Адміністрація закладу вважає, що вказані факти містять ознаки злочину, передбаченого ст. 366 Кримінального кодексу (службове підроблення. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів), – йдеться у повідомленні.

Адміністрація пологового будинку №1 надіслала повідомлення про можливе вчинення злочину до головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, повідомив в.о. головного лікаря медичної установи Владислав Гошовський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 01:38:16