Новини » Суспільство 16 травня, 2017, 12:21
Цієї п’ятниці у Львові розпочинаються 36-ті «Віртуози»

З 18 травня по 11 червня у Львові триватиме ХХХVI Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози». У ньому візьмуть участь провідні солісти не лише з України, а й з інших країн.

Про це сьогодні, 16 травня, під час прес-конференції повідомив генеральний директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп, передає кореспондент ІА ZIK.

«Традиційно фестиваль розпочинається з третьої п’ятниці травня і закінчується у другу неділю червня. На відкритті гратиме Академічний симфонічний оркестр філармонії, на закритті – молодіжний «ІNSO-Львів», – заявив Володимир Сивохіп.

Він додав, під час фестивалю на сценах філармонії та Будинку органної і камерної музики щодня виступатимуть ряд солістів не лише з України, а й з Італії, Іспанії, Польщі, США, Німеччини, Естонії, Азербайджану: «Це і зіркові європейські імена, і українські: Дмитро Онищенко, Андрій Війтович з Лондона, Жанна Микитка з Австрії, Софія Соловій. Це справжнє сузір’я «Віртуозів».

Фестиваль розпочнеться виступом Академічного симфонічного оркестру філармонії під диригуванням Тараса Криси та Ялчіна Адигьозалова (Азербайджан).

«У нас цікава програма, де з’єднаємо азербайджанську і українську музику, – зазначив Тарас Криса. – Ми відкриємо концерт «Азербайджанським капріччіо» Амірова. Потім буде «Концерт in F для фортепіано з оркестром» Гершвіна з відомим музикантом із Баку Фархадом Бадалбейли. У другій половині виконаємо «Гуцульський триптих» М. Скорика і Другу сюїту з балету «Стежкою грому» Кари Караєва».

У тритижневій програмі фестивалю багато тематичних вечорів, серед яких концерт Італійської камерної вокальної музики 21 травня, концерт, присвячений творчості Брамса і Шумана 24 травня. 31 травня звучатиме музика Вівальді, а 1 червня представлять програму від італійського бароко до сучасної іспанської музики, 9 червня – у філармонії Вечір Бетховенських сонат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-28 06:30 :34