вівторок, 16 травня, 2017, 12:59 Регіони
Словацькі роботододавці запрошують на роботу закарпатців
Зустріч мера Ужгорода з Генконсулом Словаччини Мірославом Мойжітою.
Зустріч мера Ужгорода з Генконсулом Словаччини Мірославом Мойжітою.

Словацькі підприємці масово запрошують на роботу закарпатців.

Про це йшлося в Ужгороді під час зустрічі міського голови Богдана Андріїва з новопризначеним Генконсулом Словаччини Мірославом Мойжітою.

Вони обговорили перспективні напрямки співпраці, продовження і розвиток контактів зі словацькими містами-побратимами Ужгорода. Йшлося і про процедуру під час перетину україно-словацького кордону. Посадовці шукали можливості, аби цей процес займав менше часу, адже тривале простоювання у пункті пропуску гальмує транскордонні проекти і, насамперед, розвиток бізнесу.

Консул також наголосив на важливості повернути в Україну словацький бізнес, який дещо відсторонився у зв’язку з подіями на сході України. Разом з тим додав, що в Словаччині не вистачає кваліфікованих спеціалістів і на роботу охоче беруть українців, насамперед закарпатців, адже область знаходиться  поруч.

Відтак, домовилися також запропонувати словацьким роботодавцям представити можливості для працевлаштування на їхніх підприємствах молоді, яка навчається в ПТУ та технікумах Ужгорода, особливо на робітничих спеціальностях, – інформують в прес-службі Ужгородської міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:28 :27