вівторок, 16 травня, 2017, 11:47 Регіони
На Закарпатті запрацював сучасний хоспіс

Геріатричний пансіонат у м. Виноградів прийняв перших пацієнтів. Наразі тут мешкають п’ятеро важкохворих закарпатців похилого віку, котрі отримують медичну й соціальну допомогу.

 Загалом хоспіс розрахований на тридцять пацієнтів, але за необхідності може бути розширений. Хворих людей обслуговуватиме 60 чоловік персоналу, набір якого триває. Фінансується заклад із обласного бюджету, тому приймає людей із усього Закарпаття. Тут є кімнати відпочинку та номери, в яких можуть зупинитися й заночувати родичі пацієнтів. Триповерхова будівля відділення геріатричного пансіонату обладнана ліфтами, сучасною технікою та найновішою медичною апаратурою.

 Хоспіс у Виноградові є єдиним закладом такого типу на Закарпатті. Будівництво об’єкту фінансувалося з різних джерел (у тому числі грантових коштів із Польщі), однак через фінансові махінації в попередні роки так і не було доведено до кінця. Минулого року з обласного бюджету виділили необхідні кошти для добудови хоспісу. Відтак, область отримала об’єкт, який може стати взірцем і для інших регіонів України, – інформують в прес-службі Закарпатської ОДА. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:28:11