До «розіп’ятого украми хлопчика» додалася «побита поляками бандерівка»
Андрій Павлишин
журналіст, громадський діяч, історик та перекладач

Терміново спростовую московський фейк. До «розіп’ятого украми хлопчика» і «зґвалтованої мігрантами дівчинки» додалася «побита поляками бандерівка».

На російськомовному ворожому сайті Вєсті.уа з’явилася інформація про те, що буцім в одній зі шкіл Ґданська юрма підлітків побила українську школярку. Її необачно перепостила агенція ZIK. Це провокація!!! ZIK негайно її спростував.

Щодо фактажу викладачка Ґданського університету, ґабілітований доктор, українська активістка і волонтерка Євромайдану Марта Коваль пише:

«Дійсності відповідає лише одне: дівчата підлітки побили колєжанку. На жаль, це один з багатьох випадків агресії серед підлітків. Жертва нібито обзивала маму однієї з нападниць і опублікувала особисті фото в порнографічному аранжуванні на ФБ. Інцидент набув дуже широкого розголосу. Випадок сумний і страшний, але жертва побиття НЕ Є УКРАЇНКОЮ!!!! Це польська школярка, яка, до того ж, вже сама мала клопоти із законом. Ані на відео, ані у ФБ-матеріалі, яким послуговуються vedomosti (сторінка Маріки Питльовської Marika Pytlowska, яку, до слова чомусь назвали Путльовською – видно не знають, як читається у латинському алфавіті літера «у») нема слів і нема жодної згадки про національність побитої дівчинки. Нападниці були затримані поліцією відразу після побиття (до речі, їх було троє, а не натовп), а вчора стали перед судом у справах неповнолітніх. Двоє з них наразі, до рішення суду, перебуватимуть у т.зв. «поправчаку» (це щось на кшталт колонії), а одну, якій ще не виповнилося 13 років, відпустили додому під нагляд судового куратора. У школі працюють психологи.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 09:55 :31