понеділок, 15 травня, 2017, 10:52 Політика
За три роки жоден посадовець категорії «А» не отримав покарання, – Попов

Три роки тому прийшла нова влада, і хоч вона відкрила провадження проти злочинних посадовців, але досі ніхто з них не отримав свій вирок.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного ток-шоу «Почути Україну» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив нардеп Ігор Попов.

«Мало того, що найбільші корупціонери країни не несуть адміністративну чи кримінальну відповідальність, та ще й кількість повернених коштів у першому кварталі за корупційні діяння становить всього лише 5 тисяч гривень. В Україні існує ще спеціальний орган – Державне агентство управління конфіскованими активами. На його утримання у рік держбюджет витрачає 70 млн гривень. І це, грубо кажучи, для того, щоб він управляв конфіскованими фінансами», – обурюється політик.

Головну проблему у таких незначних показниках із затримання злочинців, вилучення грошей, гість програми вбачає у тотальному розкраданні коштів.

«У чому проблема? Кожен міністр крав. Спочатку на своїй дільниці, а потім віддав на гору через наглядачів чи напряму. І от злочинні справи по кожному міністерстві можна було за три роки довести до суду, дати багатьом злочинцям вирок. Але цього не було зроблено. Рівень народної довіри до влади, зокрема, до Президента, настільки низький, що, якби завтра були вибори, то Порошенко обігнав би хіба що Юрія Бойка», – наголошує Ігор Попов.

Нардеп звертає увагу на те, що Генеральна прокуратура дуже тісно співпрацює із Адміністрацією Президента. Саме тому, на його думку, слідства часто закриваються.

«Генеральна прокуратура і АП разом співпрацюють, відповідно до цього зрозуміло, хто замовляє хід слідства. Я не хочу всіх звинувачувати, бо є маса хороших слідчих. Можливо, їхню роботу гальмують десь на рівні керівництва. Проте, за три роки діяльності прокуратура недостатньо працювала», – додає гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 16:27:20