понеділок, 15 травня, 2017, 16:38 Політика
СБУ може бути спільником вбивць Шеремета, – Лещенко

Служба безпеки Україна або проґавила, як під її боком заклали вибухівку в машину журналіста, або ж була спільником убивць.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного ток-шоу «Почути Україну» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив нардеп Сергій Лещенко.

«Те, що відбувається зараз – вирок Службі безпеки України. Ще раніше цей спеціальний орган здійснював незаконне зовнішнє спостереження за Павлом Шереметом і Оленою Притулою. Тепер залишається з’ясувати, чи вони слідкували за ними і проґавили, як у них під носом заклали вибухівку, чи були спільниками із вбивцями», – аналізує гість програми.

Ще у 2015 році було виявлене спостереження за Павлом Шереметом і Оленою Притулою, каже нардеп.

«Журналісти «Радіо Свобода» з’ясували, що підозріла автівка їздила на номерах прикриття. Тобто, вони знайшли власника цих номерів, але жінка сказала, що взагалі не розпоряджається цим транспортом. Другий цікавий випадок трапився теж 2015 року. Ми із тодішнім редактором «Української правди» під’їхали до будинку Шеремета і Притули. Там ми побачили машину голови російської Служби зовнішньої розвідки Сергія Наришкіна.

Ми зателефонували Антону Геращенку. Він приїхав, поспілкувався з чоловіком, який сидів у тій машині. Потім радник Міністра внутрішніх справ підійшов до нас і сказав, що справа нас не стосується, мовляв, чоловік слідкує за місцевим борделем», – розповідає Сергій Лещенко.

Із ходом журналістських розслідувань випливла на поверхню інформація про те, що незадовго до трагічної події поряд із автівкою постраждалого був присутній працівник СБУ.

«Зараз же ми чуємо історію про те, що у ста метрах від місця трагічних подій стояв працівник СБУ. Він приїхав на місце події тоді, коли Шеремет проводив зустріч із бійцями «Азов». Ми маємо очевидну ситуацію, коли СБУ має зізнатись у тому, що є злочинною, бо мала незаконне стеження за журналістом. Або ж мають признатись у тому, що були спільниками злочинців», – наполягає нардеп.

Дивіться також: Політикам в Україні невигідно вбивати журналістів, – Сергій Таран.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 05:04:07