понеділок, 15 травня, 2017, 11:42 Політика
Основна частина топ-посадовців часів Януковича втекла з України, – Палій

Найбільших корупціонерам України вдалось безперешкодно покинути територію нашої держави ще три роки тому. Відтоді й досі жодного злочинного посадовця часів Януковича не було покарано.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного ток-шоу «Почути Україну» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) зазначив політолог Олександр Палій.

«Є принципові проблеми в державі. Причина у тому, що основна частина посадовців категорії «А» повтікали. Вдалось їм це, починаючи від 20 лютого і до 10 березня 2014 року. Останнім покинув територію екс-голова АП Андрій Клюєв. На превеликий жаль, не було затримано ні генпрокурора, ні ключових міністрів, ані голову СБУ», – пригадує гість програми.

Політолог наголошує, що посадовці часів Януковича не відповіли за свої злочини. Зараз, хоч країною і керує інший президент, проте закон для політиків не діє.

«Наш суд має бути бездоганний. Треба відштовхуватись від того, що закон має бути один для всіх. Відповідати перед Фемідою зобов’язані усі однаково. Запровадження такого принципу в країні додало б чистоти судовому процесу, а громадяни почали б більш довіряти політикам», – каже експерт.

Крім того, політолог додає, що на його переконання найкращим Генеральним прокурором України є Юрій Луценко.

Читайте також: За три роки жоден посадовець категорії «А» не отримав покарання, – Попов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 16:27:37