понеділок, 15 травня, 2017, 12:30 Політика
Над справою Шеремета не працюють професіонали, – Голомша

Для того, щоб розкрити такий гучний злочин, як підрив автівки Павла Шеремети, зазвичай потрібно від 3 до 10 днів. Проте, якщо протягом цього часу слідча й оперативна група не знаходять інформацію про убивцю, справа затягується на невизначений термін.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного ток-шоу «Почути Україну» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив колишній заступник Генпрокурора Микола Голомша.

«Я справді дуже вражений колосальною слідчою роботою журналістів над фільмом про Павла Шеремета. Вони дуже відповідально поставились до роботи, хоч обрали доволі простий шлях розслідування – збір інформації з камер спостереження. Мені прикро, що цього не зробили слідчі органи. Або навіть, якщо вдавались до таких дій, то не були достатньо ретельними у виконанні обов’язків», – каже гість програми.

Микола Голомша вважає, що ставлення правоохоронних органів до авторів стрічки «Вбивство Павла» після її виходу не було коректним.

«Мені здається, одразу викликаючи журналістів на допит, правоохоронці продемонстрували своє вміння залякувати. До того ж, їхні дії я б окреслив, як політичне хамство. Але з іншої сторони, журналістам слід поставитись до влади із розумінням», – наголошує заступник Генпрокурора України.

Гість програми додає, що вбивство Павла Шеремета можна було розкрити за 3-10 днів.

«На мою думку, справи на кшталт цього вбивства розкриваються доволі швидко – за 3-10 днів. У цей період працюють оперативна і слідча групи. Якщо все ж не вдається знайти винних, то робота затягується до місяця. Але, коли й тоді інформацію про злочинців не викрили, то справа, як правило, затягується на невизначений термін. На мій погляд, над справою убитого журналіста не працюють професіонали, які могли б системно відстежувати цю ситуацію», – додає Микола Голомша.

Читайте також: Порошенкові було незручно у питаннях щодо справи Шеремета, - Гайдай.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 16:27:04