понеділок, 15 травня, 2017, 9:18 Регіони
На Рівненщині знову виділятимуть землі для видобування покладів бурштину
Бурштин. Фото: press-centr.com/Ілюстративне фото
Бурштин. Фото: press-centr.com/Ілюстративне фото

На офіційному сайті Рівненської обласної ради зареєстровано проекти постанов на погодження надання надр з метою видобування покладів бурштину.

Про це інформує власкор IA ZIK.

У проектах рішень йдеться, зокрема, про товариство з обмеженою відповідальністю «РЕД.МЕТ». Йому передбачається дати дозвіл на видобування покладів бурштину у центральній ділянці родовища Золоте, що знаходиться в Дубровицькому районі.

Крім того, проектом рішення Рівненської облради планується погодити надання надр у користування публічному акціонерному товариству «Державна акціонерна компанія «Українські поліметали» з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки бурштину, ділянки «Єльне», що знаходиться у Рокитнівському районі.

У обох проектах рішень не вказані розміри земельних ділянок.

Довідка IA ZIK.

 Як ми вже повідомляли, розгляд таких питань на сесійних засіданнях Рівненської облради не обходиться без пікетувань, скандалів, які нерідко завершуються шарпаниною. Місцеві активісти протестують проти виділення землі для видобутку бурштину, посилаючись на відсутність закону про легалізацію бурштинового промислу. З-поміж протестувальників точаться чутки, що фірми, яким надаються дозволи, пов’язані з окремими депутатами та з колишніми впливовими регіоналами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 08:29:28