понеділок, 15 травня, 2017, 12:23 Регіони
На Рівненщині виявлено шкільні приміщення, де небезпечно перебувати

Планову перевірку відділу освіти, молоді та спорту Демидівської райдержадміністрації провели фахівці управління Держпраці у Рівненській області. Вони проінспектували загальноосвітні та позашкільні заклади району.

Результати показали неналежну роботу посадових осіб, відповідальних за дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. У приписі, наданому керівництву освіти району, наглядовці вказали на необхідність негайного усунення майже 150 порушень. Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі управління Держпраці у Рівненській області.

Характерним для переважної більшості закладів є недотримання вимог безпеки в електрогосподарстві, комп’ютерних класах (зокрема, відсутність заземлення), майстернях виробничого навчання тощо. Наприклад, у кабінеті хімії Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів не працює витяжна шафа, а котельня у Малівській ЗОШ І-ІІІ ступенів не обладнана засобами пожежогасіння. Кожне з цих порушень, за даними спеціалістів управління Держпраці, несе загрозу здоров’ю і життю.

Серед серйозних недоліків – відсутність належних дозволів територіального органу Держпраці на виконання робіт та експлуатацію, технічне обслуговування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Інформація про виявлені недоліки обговорена на спільній нараді спеціалістів управління Держпраці та освітян району. Під час наради намічені шляхи виправлення недоліків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:27:11