Новини » Світ 14 травня, 2017, 7:17
США і РФ далекі від угоди: Кремль не хоче робити поступок в Україні, – Financial Times

Всі зусилля по поліпшенню відносин між США і Росією можуть спіткнутися об те, що міністр закордонних справ Сергій Лавров назвав «дияволом», який зачаївся в деталях після першої зустрічі з президентом Дональдом Трампом в атмосфері взаємної недовіри.

Про це пише видання Financial Times, додаючи, що американський президент і глава російського МЗС позитивно оцінили їх зустріч на цьому тижні, – повідомляє facenews.ua.

Але крім цих слів, вони досі далекі один від одного по багатьох питаннях. США втратили вплив на Сирію після падіння Алеппо під натиском сирійських та російських сил в минулому році. Тепер Вашингтон боїться, що його давній суперник Тегеран поширить іранський вплив на всьому Близькому Сході. Росія опинилася в непростому альянсі з Іраном в Сирії.

І її посередництво може зіграти роль. Лавров визнав, що залишається не зрозумілим, як США і Росія будуть креслити «географічні параменти» та «спільну точку зору» в питанні запропонованих Москвою зон деескалації в Сирії. Хоча сторони згодні з загальною концепцією.

Також Росія не хоче робити поступок в Україні. «Очікування великої операції не виправдані. Залишається дуже багато сфер, в яких США та Росія фундаментально не згодні один з одним», – переконаний колишній радник Білого дому з Росії Ендрю Вайс. На його думку, тільки через президентства Трампа Америка не стане раптом партнером Росії в Сирії або Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 09:13 :54