п'ятниця, 12 травня, 2017, 11:50 Регіони
В Івано-Франківську назвали переможців журналістської премії імені Богдана Бойка

В Івано-Франківську відбулося підсумкове засідання комісії з обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.

За результатами обговорення робіт, які надійшли на конкурс, та таємного голосування були визначені переможці цьогорічного конкурсу. Про це сьогодні, 12 травня, повідомив власкор IA ZIK.

У номінації «За найкращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення» перемогла творча група у складі заслуженого журналіста України Вікторії Плахти (керівника проекту), Наталії Димніч (автора сценарію і режисера  проекту), Степана Долика (автора ідеї проекту), Павла Гаврилюка (відеорежисера проекту) – за телевізійний фільм «Незламний воїн Христовий». Цей фільм про життя та служіння єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Павла Василика. Документальна розвідка приурочена до 90-ліття пам’яті Владики Павла – величної духовної постаті не лише в історії церкви, але й України.

У номінації «За найкращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» переміг матеріал редактора відділу кримінальної інформації і моралі газети «Галичина» Ігоря Никоровича під заголовком «Розтяжка» на правдоборця». У публікації йдеться про замах на життя громадського активіста, який стався у минулоріч у Снятині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 08:30:00