Новини » Київ 12 травня, 2017, 8:32
Українське журі «Євробачення-2017» дивиться виступи конкурсантів «по монітору»
Юрій Рибчинський. Фото: dt.ua
Юрій Рибчинський. Фото: dt.ua

Голова українського журі конкурсу «Євробачення-2017» поет Юрій Рибчинський розповів, що його не запросили ні на червону доріжку, ні на шоу в Міжнародному виставковому центрі.

Про це пише «Дзеркало тижня».

«Мене не те, що на червону доріжку не запросили, мені поки взагалі не було як такого – навіть запрошення на конкурс «Євробачення». Хіба мені за цим потрібно звертатися до організаторів? Що можна говорити, якщо Джамалу не пустили на червону доріжку. В якій країні таке було? Людина виграла «Євробачення» і завдяки їй проходить сам конкурс. Але цього артиста не пускають на червону доріжку, на церемонію відкриття. Це ж якийсь театр абсурду. І ми, на жаль, у цьому «театрі» займаємо поки перше місце», – розповів Рибчинський.

Він також додав, що журі оцінює виступи конкурсантів «по монітору» і не впевнений, що йому вдасться побачити конкурс наживо.

«В журі п’ять осіб: Яна Прядко, Серж Гагарін, Софія Тарасова, Сергій Грачов і я. Працюємо. Але з нами не укладено жодних договорів. Ми не знаємо навіть – на яких засадах працюємо? Безкоштовно чи за гроші? Хоча я працюю в журі не перший раз і завжди така робота вважається оплачуваною», – заявив голова журі.

Нагадаємо, що визначено фіналістів Євробачення-2017.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 19:51 :47