п'ятниця, 12 травня, 2017, 21:18 Світ
Головним та єдиним автором цієї війни є Кремль, – Ілларіонов

Головним та єдиним автором і організатором війни в Україні є Кремль. Більше того, від Києва та в цілому від України не залежить те, чи буде продовжуватися ця війна, чи ні.

Таку думку в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп'ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) висловив старший науковий співробітник Інституту Катона (США) Андрій Ілларіонов.

«Зважаючи лише на свої власні уявлення, лише на свій власний календар, зважаючи лише на власні інтереси, Кремль й надалі натискатиме на цю хворобливу точку та не дивлячись ні на що, щоразу буде відновлювати військові дії в Україні»,– заявив Ілларіонов.

Однак, за словами науковця, в свою чергу, Україна повинна показати усьому світові, що вона, як держава  реформується та досягає поставленої мети, навіть незважаючи на жорстку політику Путіна.

«Проте, усім потрібно прийняти та зрозуміти, що ця війна дана нам, вам до тих пір, поки в Кремлі сидить чинна влада. Адже головним організатором війни на Донбасі є Володимир Путін. Тому, до тих пір, поки він там сидітиме, військові дії в Україні продовжуватимуться»,– акцентує Андрій Ілларіонов.

Зокрема, гість програми зауважив, що ніхто із світових лідерів не зможе вплинути на російського президента, адже Путін ніколи не прислухається навіть до думки свого оточення.

«Ніхто сьогодні не може вплинути на Путіна. Ніхто. Ні Україна, ні Меркель, ні пан Трамп, навіть всі вони разом не зможуть змінити думки Володимира Путіна. Тому саме через це, війна в Україні триватиме ще довго», – вважає Андрій Ілларіонов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:01:32