п'ятниця, 12 травня, 2017, 17:33 Регіони
Борги за газ на Волині зросли вдвічі – до 840 млн грн
Фото: lada.fm
Фото: lada.fm

На Волині заборгованість за спожитий населенням газ сягнула 840 мільйонів гривень. Порівняно із минулим роком борги збільшилися удвічі.

Про це IA ZIK повідомили у ТОВ «Волиньгаз Збут».

На Волині – понад 188 тисяч споживачів природного газу, які користуються пільгами та субсидіями, що становить майже 80% від загальної кількості усіх споживачів газу. Однак, заборгованість державного бюджету по пільгах та субсидіях перед газопостачальною компанією ТОВ «Волиньгаз Збут» за використані споживачами обсяги палива уже сягає 800 мільйонів гривень. А самі споживачі – ще понад 40 мільйонів.

«Подальше отримання мешканцями області необхідних обсягів газу залежить як від своєчасної компенсації держбюджетом вартості палива малозабезпеченим родинам, так і від своєчасних розрахунків самих споживачів. Згідно з чинним законодавством, якщо накопичені борги не погашаються, компанія зобов’язана припинити газопостачання споживачу», – розповів директор «Волиньгаз Збуту» Микола Тищук.

За його словами, найкритичніша ситуація нині із клієнтами, які боргують значні кошти за газ – від 5 тисяч гривень та більше. На сьогодні в області налічується майже 3 тисячі споживачів із такими боргами.

Таким споживачам першочергово загрожує відключення від газопостачання, оскільки попередження про припинення подачі палива їм надсилались неодноразово. Протягом 2017 року газ перекрили тисячі споживачів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 03:54:16