п'ятниця, 12 травня, 2017, 6:00 Події
Безвіз: У Бахмуті люди ночують біля паспортного столу

У Міграційній службі вдень ​​в цей час величезні черги на оформлення закордонних паспортів, а вночі люди організували чергування.

Про це повідомляє «Прапор Індустрії».

Щоб потрапити на прийом і почати процедуру оформлення закордонного паспорта, громадянам потрібно зайняти чергу за добу. А бажаючих оформити документ цієї весни виявилося дуже багато. Навіть додаткове обладнання, яке отримали співробітники в Бахмуті, не рятують ситуацію. Активісти запропонували зробити попередній запис і таким чином розвантажити паспортний стіл. Але співробітники пропозицію не підтримали, тому все йде по живій черзі.

Очевидці розповідають, що окремих клієнтів приймають в обідню перерву. А на зауваження тих, хто очікує в черзі, фахівці відповідають, що це їх особистий час. Ось тільки перерва потім затягується, та й використовують вони не особисте обладнання, а державне.

Раніше на роботу міграційної служби Бахмута надходили скарги від ВПО, що в даний час проживають в місті і районі. Їм відмовляли в оформленні закордонних паспортів і відправляли до Краматорська. Хоча в інших містах можна було безперешкодно подати документи на оформлення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:37 :31