Новини » Політика

Тимошенко: Чому усю спиртову галузь продавати можна, а «Рошен» – ні?

Наступного тижня хочуть продати всю спиртову галузь України. У мене одне питання: якщо Президент сказав, що під час війни не може продати свій «Рошен», бо це буде дуже дешево, то чому натомість можна продати всю стратегічну власність України?

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK сказала Юлія Тимошенко, нардеп, лідер парламентської фракції ВО «Батьківщина».

На думку гості, зараз спиртова галузь в Україні через війну дуже дешева, і продавати її ні в якому разі не можна. «Спиртову галузь візьмуть виключно корупціонери, які оточують Президента», – вважає Тимошенко.

Також лідерка «Батьківщини» розкритикувала пенсійну реформу, яку пропонує влада. «Наші пенсіонери все життя пропахали, віддали здоров’я і молодість державі, виснажливій праці, і не можуть купити зайвого шматка хліба! Навіть той вистражданий безвіз, який маємо, ним може скористатися максимум 10-15% населення», – констатувала Тимошенко.

На думку лідерки парламентської фракції, якщо ця пенсійна реформа буде схвалена, то буде оподаткування податком на доходи фізичних осіб не тільки пенсіонерів, які працюють, а усіх.

«Скасування всіх пільгових пенсій і безумовно – обмеження всіх можливостей сьогоднішніх пенсіонерів. Повірте, нічого в цій пенсійній реформі для нас доброго немає», – зауважила Тимошенко.

Загалом лідерка «Батьківщини» розкритикувала ініціативи уряду. «Що менше влада зробить «реформ», а це несправжні реформи, це фейк, то краще буде потім нації, народу, ставати на ноги, то швидше ми вийдемо з кризи», – зазначила Тимошенко.

Loading...