четвер, 11 травня, 2017, 12:23 Регіони
Призначено двох заступників голови Чернівецької ОДА
Чернівецька ОДА. Фото: times.cv.ua
Чернівецька ОДА. Фото: times.cv.ua

Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук представив двох нових заступників – першого заступника голови ОДА Михайла Павлюка та заступника голови ОДА Василя Гостюка.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

Кандидати на відповідні посади перемогли у конкурсі на зайняття вакантних посад, пройшли перевірки відповідно до закону «Про запобігання корупції» та закону «Про очищення влади» і погоджені Кабінетом міністрів.

Олександр Фищук переконаний, що нові кадрові призначення позитивно вплинуть на роботу облдержадміністрації.

Довідка ІА ZIK

Михайло Павлюк народився 6 квітня 1984 року у місті Чернівці. Освіта повна вища, у 2006 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Країнознавство» (магістр міжнародних відносин, перекладач), у – 2010 році – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Правознавство» (магістр права). Науковий ступінь – кандидат політичних наук. Попереднє місце роботи – директор ТОВ «Буковина Солар 1».

 Василь Гостюк народився 25 грудня 1974 року у місті Чернівці. Освіта повна вища, у 1997 році закінчив Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Правознавство» (юрист). Науковий ступінь – кандидат юридичних наук. Депутат Чернівецької обласної ради. З 2007 року і до цього часу – доцент кафедри цивільного права і правового забезпечення туризму Київського університету туризму, економіки і права. Попереднє місце роботи – директор ТОВ «Буковинські надра».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 05:30:14