четвер, 11 травня, 2017, 11:09 Регіони
На Чернівецькій митниці затримали меблеву фурнітуру та електрообладнання на 2 млн грн
Фото: zakarpattya.net.ua/Ілюстративне фото
Фото: zakarpattya.net.ua/Ілюстративне фото

У ході проведення контрольних заходів співробітниками Міжрегіональної митниці ДФС у взаємодії з працівниками Чернівецької митниці ДФС у пункті пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці було проведено митний огляд вантажу, який прямував з Туреччини до Білорусі.

Про це повідомляє прес-служба ДФС України.

Згідно із поданими до митного контролю товаросупровідних документів, у вантажному автомобілі переміщувався товар «меблева фурнітура, вилки та розетки для електромережі» вагою близько 12 тонн, заявленою в документах вартістю 20,2 тисяч доларів США.

Під час проведення митного огляду вантажу було виявлено експортну митну декларацію Туреччини, згідно з якою вартість товару становить майже 100,8 тисяч дол. США, тобто, вартість товару занижено у п’ять разів. Крім того, подані до митного контролю документи містять ознаки підробки, а вага вантажу не відповідає заявленій.

«Отже, як підставу для переміщення товарів через митний кордон України перевізником було надано документи, що містять неправдиві дані щодо вартості та ваги вантажу», – наголосили у ДФС.

Зазначені товари підлягають обов’язковому декларуванню у разі їх переміщення через митний кордон України на умовах Конвенції МДП, статтею 36 якої встановлено відповідальність за порушення положень цієї Конвенції.

Обов’язок подання органам доходів і зборів документів у паперовій або електронній формі під час переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України покладається на декларанта, уповноважену ним особу або перевізника залежно від виду транспорту, яким здійснюється перевезення товарів згідно з п.1 ст. 335 Митного кодексу України.

Вантаж затримано та вилучено на склад Чернівецької митниці ДФС. За попередньою оцінкою, його вартість становить 2 млн 166 тис. гривень.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.

Читайте також: Буковинські прикордонники були вимушені застосувати зброю, аби зупинити контрабандистів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 21:53:28