четвер, 11 травня, 2017, 17:46 Регіони
Івано-Франківськ проситиме гроші з держбюджету на облаштування велодоріжки

В Івано-Франківську на вулиці Галицькій стартував наступний етап реконструкції тротуару з облаштуванням велодоріжки.

Ця ділянка буде від мосту до автостанції № 2, а далі, в перспективі, до повороту на Дем’янів лаз. Про це сьогодні, 11 травня, повідомив власкор IA ZIK.

За словами директора відділу дорожньої інфраструктури Мирослава Федорківа, асфальтне покриття тут було старим і пошкодженим. Також надходило багато скарг від мешканців, які вже давно чекали ремонту тротуарів. Комунальники планують облаштувати тротуар завширшки три  метри й велодоріжку шириною два метри. Це має бути зручно як для пішоходів, так і для велосипедистів.

Роботи розпочалися від зупинки «Вулиця Целевича», оскільки ґрунтом, який знімають в ході робіт, підсипають майбутню основу під велодоріжку. Крім того, проектантами продумано добрий дизайн на підході до вулиць Пасічна і Тролейбусна. Тут буде облаштовано велопереїзди та пішохідні переходи. Зокрема, з’явиться один новий перехід на вулиці Галицька. Він буде розташовуватися з боку вулиці Пасічна до Тролейбусної. Його можна облаштувати без змін у схему руху. Це має бути зручно, і в першу чергу безпечно як для велосипедистів, так і для пішоходів.

У свою чергу, міський голова Руслан Марцінків повідомив, що подано запит на виділення коштів з державного бюджету на будівництво велодоріжки на вулиці Набережна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 05:30:32