четвер, 11 травня, 2017, 17:17 Регіони
Біля Волинської ОДА урочисто підняли прапор Євросоюзу
Фото: voladm.gov.ua
Фото: voladm.gov.ua

Із нагоди Дня Європи в Україні біля будівлі ОДА на Київському майдані в Луцьку урочисто підняли прапори України та Євросоюзу.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Зокрема, урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу відбулась на Київському майдані, перед будівлею облдержадміністрації. Серед присутніх – представники влади, громадськості, засобів масової інформації.

Опісля команди начальника обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені «Героїв Небесної сотні» Павла Боснюка, ліцеїсти внесли стяги. Право підняти прапори України та ЄС надали губернатору Володимиру Гунчику, а також учням 11 класу гімназії № 4 Вікторії Назарук і Євгену Радчуку.

«Найкращі сини і дочки віддали своє життя за наміри українців жити у вільній та незалежній Україні, що є невід’ємною частиною об’єднаної Європи. Сьогодні ще раз стверджуємо, що цей вектор є непорушним для українського народу. Будуючи Європу тут, в Україні, мають для цього всі можливості: велика, багата людьми, надрами суверенна країна. Піднявши український національний і європейський стяг, хотів би, щоб кожен молодий українець, який вчиться в школі чи університеті, жив ідеєю бачити Україну в об’єднаній Європі. І ці дні – це маленькі кроки, які ми робимо з вами для того, аби ця ідея стала реальністю», – зазначив Гунчик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 05:31:00