Новини » Світ 11 травня, 2017, 11:03
Акціонери звільнили правління концерну Volkswagen
Фото: ZIK/EPA/FRISO GENTSCH
Фото: ZIK/EPA/FRISO GENTSCH

Під час зборів акціонерів Volkswagen у Ганновері було звільнено правління та наглядову раду концерну. Окрім того, у середу стало відомо про розслідування стосовно голови правління VW Маттіаса Мюллера.

Про це повідомляє «Німецька хвиля».

Повідомляється, що загальне зібрання акціонерів німецького автомобільного концерну Volkswagen у середу, 10 травня, ухвалило рішення звільнити правління та наглядову раду концерну у зв’язку з «дизельним скандалом», який розгорівся восени 2015 року.

Також була ухвалена нова схема оплати праці для членів правління та наглядової ради концерну.

У середу також стало відомо про те, що прокуратура південнонімецького міста Штутгарта розпочала розслідування стосовно голови Volkswagen Маттіаса Мюллера (Matthias Müller) та його попередника Мартіна Вінтеркорна (Martin Winterkorn).

Як повідомило видання Wirtschaftswoche, керівника концерну підозрюють у здійсненні маніпуляцій на автомобільному ринку, проте інтерес слідства становить діяльність Мюллера не на посаді керівника VW, а як члена правління концерну Porsche SE, ким він також є.

«Дизельний скандал» навколо Volkswagen розпочався у вересні 2015 року, коли виявилося, що програмне забезпечення на автомобілях VW приховує реальні обсяги викидів шкідливих газів у атмосферу під час відповідних тестів. Це призвело до найбільшої кризи в 70-річній історії концерну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 14:54 :32