середа, 10 травня, 2017, 13:37 Регіони
Українців запрошують мандрувати замками Тернопільщини
Українців запрошують мандрувати замками Тернопільщини
Українців запрошують мандрувати замками Тернопільщини

На Тернопільщині у Збаражі стартував туристичний сезон «Мандруємо замками Тернопілля».

Як повідомили IA ZIK у прес-службі облдержадміністрації, у рамках свята відбулися показові виступи лицарського клубу «Збаразька дружина», вареник-fest та капусняк-fest, парад середньовічних костюмів.

У парку біля Збаразького замку розгорнули містечко народних ремесел, польову кухню, представники районів презентували туристичні маршрути.

«Вже другий рік поспіль на Тернопіллі відбуваються Свята замків. Такі заходи – це не тільки популяризація наших фортець і замків. Ми й надалі ставимо собі за мету покращення умов для туристів, облаштування туристичної інфраструктури тощо», – сказав під час виступу на святі голова облдержадміністрації Степан Барна.

З нагоди урочин він вручив бійцям відзнаки учасників АТО.

«Інтерес до Тернопілля є надзвичайно великим, особливо якщо говорити про іноземців. Нам важливо показати їм нашу гостинність і розказати, що тут, на Західній Україні, абсолютно безпечно і комфортно відпочивати», – зауважив начальник відділу туризму облдержадміністрації Назар Яворський.

За його словами, в планах місцевої влади також розвиток внутрішнього туризму.

«Нам наших гостей, наших туристів потрібно шукати не тільки на території України, не тільки за кордоном, а й в нашій області, щоб мешканці їздили один до одного в гості і, таким чином, також були тими індикаторами, які би допомагали розвивати туристичний бізнес на Тернопіллі», – зазначив Яворський.

Свята замків на Тернопільщині започаткували минулого року з ініціативи голови облдержадміністрації Степана Барни. У 2017 році заплановано провести 13 свят замків. Під час їх проведення будуть представляти також дотичні до споруд містечка та села.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:27 :08