середа, 10 травня, 2017, 14:05 Суспільство
У всіх є своя віра, але мені на неї нас*ати, – лідер гурту «Кому Вниз»

Доки телеканали називатимуть день окупації України «Днем перемоги», змін у свідомості не відбудеться.

Таку думку під час хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 22:40 на телеканалі ZIK) висловив музикант, лідер гурту «Кому Вниз» Андрій Середа.

Та частина суспільства, яка не розуміє, що за від‘єднання від «русского міра» Україна платить велику ціну, і не усвідомлює, у якому історичному часі живе, насправді не винна у такій необізнаності. Адже у їхній свідомості цього просто не закладено.

«Вся проблема полягає у так званому інституті ідеології. На телеекранах ведучі розповідають про те, що 9 числа святкують «День перемоги». Вони раптом говорять про якусь перемогу, хоча це день окупації – німці відійшли, а Україна так і залишилась окупованою. Давайте тоді відзначатимемо день перемоги Фіджі чи Канарських островів. Якщо навіть ведучі так поводяться, змін не відбудеться», – переконаний Середа.

У цілому люди – це маса, матеріал, який може щось створювати лише, якщо його кудись направляють. Та ті, хто з‘являється перед мільйонами очей, не можуть дозволити собі нейтральність та неграмотність.

«Якого х*ра ти взагалі з‘явилося на екрані? Усюди – ті ж морди – люди з орденами, зробленими в Китаї із дешевих матеріалів. Так, у всіх є своя віра, але мені на неї нас*ати. Ти не можеш посадити гарної пшениці, якщо не викорчуєш увесь бур‘ян», – зазначив Середа. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 11:01:20