Новини » Львів 10 травня, 2017, 11:25
У Трускавці на фестивалі естрадно-циркового мистецтва акробати показали яскраві групові номери

В Трускавецькій міській раді відбувся брифінг, де журі поділилось враженнями від фестивалю естрадно-циркового мистецтва «Трускавецький фігляр 2017».

Члени журі відзначили високий рівень підготовки учасників та професіоналізм, який помітно зріс за останній рік. Суддів приємно здивували акробати з Чорноморська, що на Одещині, які вразили яскравими груповими номерами, – повідомили у Трускавецькій міській раді..

«Зараз таких номерів дуже мало. Власне, Чорноморськ показав такі рідкісні сьогодні групові номери: один в етностилі і другий – козацький. Колись такими номерами ми дивували світ. На цьогорічному фестивалі для нас, як для журі це було неабияким здивуванням», – зазначив радник ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Андрій Шмандровський.

Генеральний директор Національного цирку України, голова журі Людмила Шевченко закликала керівників циркових студій серйозно готувати своїх вихованців до міжнародного фестивалю.

Вона наголосила, що сьогодні є можливість відправити юних акробатів з України у Монако. Власне у Монте-Карло проходить грандіозний фестиваль-конкурс циркового мистецтва, який включає дитячий етап. За її словами, учасники «Трускавецького фігляра» також мають шанси потрапити у списки конкурсантів.

Підсумки конкурсу підбили під час гала-концерту в ПК ім. Шевченка. Переможці, нагороджені дипломами гран-прі: циркова студія «Веселка» Новояворівськ та народний колектив «Арлекіно» з Чорноморська.

Приз «Симпатія журі» дістався Марії Постовій.  Декільком учасникам вручили медалі Київського Національного цирку та запросили на фестиваль до столиці. Учні Трускавецької циркової студії «Каскад» зайняли перші місця. За великий внесок у розвиток циркового мистецтва нагородили Миколу Добровольського, який веде дві циркові студії у Трускавці та Бориславі.

Цього року фінансування студії: оплату енергоносіїв, оплату праці хореографів та наявністю приміщення забезпечує Трускавецька міська рада. За словами секретаря Трускавецької міської ради Наталії Пономаренко, голови фестивалю «Трускавецький фігляр», місто буде й надалі підтримувати ентузіастів-тренерів та їх вихованців.

«Це наші діти, це наше майбутнє. Заняття в студії дають їм альтернативу вулиці та комп’ютеру. Тому місто взяло на себе левову частину щодо утримання студії «Каскад», разом з тим, розуміємо, що основне завдання щодо розвитку циркового мистецтва лежить на керівниках студії. А «Трускавецький фігляр» стане однією з найкращих фестивальних традицій курорту Трускавець», – зазначила Наталія Пономаренко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 09:05 :10