live
Новини » Львів

У лісі поблизу Буська знайшли 20 тонн львівського сміття

Скріншот з відео

Просто посеред лісу мешканці Буська виявили двадцятитонну гору гнилого сміття, яке, звісно ж, привезли сюди зі Львова. Активісти відразу написали звернення до Львівської міської ради з вимогою, щоб сміття негайно забрали.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Сміття кілька тижнів пролежало на якійсь львівській вулиці, а тепер мешканці Буська відчувають нестерпний сморід цих відходів. Скинули непотріб за чотири кілометри від київської траси, поблизу лісу. Як це відбувалось, ніхто не бачив.

«Це для мене справжній шок. Ми приїжджаємо сюди з дітьми відпочивати, а такими темпами не буде куди поїхати, бо львівське сміття буде повсюди», – розповідає місцевий мешканець Степан Колодчук.

Коли місцеві переконались, що це сміття зі Львова, одразу ж звернулись до міської ради з вимогою забрати відходи. Буський район – один із тих, які підтримали Львів і погодились приймати на свій полігон тридцять тонн сміття щодоби. Та попри те, що туди сміття вивозять понад норму, його ще й по лісах викидають.

«Асоціація сільських рад написала звернення, у якому просить забрати сміття протягом 72 годин. Якщо звернення буде проігнороване Львівською міською радою, то активісти будуть змушені проводити акції протесту», – розповідає  Ігор Муляр.

На околицях Буська така знахідка вже не перша, тож аби припинити свавілля, громада вирішила діяти радикально. Люди навіть готові привезти гнилі відходи просто до Львівської міської ради. 
Loading...