середа, 10 травня, 2017, 12:46 Регіони
У Чернівцях суд виправдав патрульного, затриманого у стані наркотичного сп’яніння

У Чернівцях суд виправдав патрульного поліцейського Анатолія Германа, якого затримали за кермом БМВ Х5 у стані наркотичного сп’яніння.

Про це повідомляє Єдиний державний реєстр судових рішень.

Згідно з рішенням суду від 28 квітня 2017 року, колеги зупинили поліцейського 12 квітня на проспекті Незалежності. У Анатолія Германа були розширені зіниці, тремтіли пальці рук та повіки. Від проходження огляду на стан сп’яніння водій відмовився в присутності двох свідків.

Поліцейський на суді заявив, що заперечує свою винуватість, а з колегами, котрі склали на нього протокол про адміністративне правопорушення, у нього неприязні стосунки через конфлікт на службі.

Поліцейський стверджував, що не перебував у стані наркотичного сп’яніння і не відмовлявся проходити медичне обстеження з цього приводу, а навпаки пройшов перевірку на стан алкогольного сп’яніння, а не зміг здати сечу для проведення аналізу, оскільки фізіологічно не мав такої можливості.

У наданих суду матеріалах ж було сказано, що поліцейський відмовився від медогляду та обстеження.

Суд же вирішив, що у приміщенні наркологічного диспансеру Анатолій Герман пройшов медичний огляд. Той факт, що під час спроб помочитися із обвинуваченим у туалеті був поліцейський, а процес фільмували на «бодікамеру», суд назвав «порушенням статті 8 Європейської конвенції з прав людини, яка гарантує кожному право на повагу до свого приватного життя».

У результаті суд ухвалив рішення про закриття справи щодо притягнення Анатолія Германа до адміністративної відповідальності у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 01:38:11