Новини » Львів 10 травня, 2017, 17:25
Цього тижня сміття зі Львова почнуть приймати ще й у Дрогобичі
Переповнені сміттєві контейнери у Львові. Фото: Варта1/Facebook
Переповнені сміттєві контейнери у Львові. Фото: Варта1/Facebook

Протягом цього тижня Дрогобич підпише угоду зі Львовом щодо прийняття сміття на місцевий полігон. Таке рішення прийняли після громадських слухань, що відбулись 7 травня.

Про розповів міський голова Дрогобича Тарас Кучма, інформує ZAXID.NET.

«Усе сміття ми будемо відсортовувати, а не скидувати на купу. Захоронювати будемо тільки те, що залишиться, а це приблизно 40%, бо 60% ми зможемо відсортовувати», – каже Тарас Кучма.

За його словами, Дрогобич ще не визначився скільки тонн львівського сміття зможе приймати кожного дня. Наразі, за словами Тараса Кучми, у місті розраховують приймати по 10-20 тонн відходів. Щоб зменшити навантаження на місцевий полігон, частину відсортованого сміття планують вивозити у Червоноград.

ІА ZIK вдалося отримати коментар з цього приводу у міській раді Червонограда. Як розповів, за відсутності мера Андрія Залівського, який перебуває у тривалому відрядженні, керівник відділу капітального будівництва та інвестицій Петро Павлюк: «Дрогобич не звертався до Червонограда з пропозицією приймати відсортоване сміття зі Львова. Якщо рішенням сесії таке не прописано, то цього не буде 100%. Червоноград приймає сміття лише зі Львова, а також Жовківського, Камянка-Бузького та Городоцького районів».

Тарас Кучма зазначає, що Дрогобич планує підписати угоду на вивезення та захоронення сміття зі Львова до кінця цього тижня. Кучма додав: «Як тільки ми підпишемо договори, то це буде публічним. Боюсь щось говорити про терміни, бо підніметься село чи громадські діячі, які на цьому роблять політику».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 19:07 :26